Kancelársky nábytok

Myslíte si, že viete ako sedieť a že sa na našich stránkach nemôžete dozvedieť nič nového? Skúste si prečítať aspoň pár rád a trikov, poprípade vyskúšať naše “gymnastické” triky a posúďte samy…

Kvalitný nábytok do kancelárie je veľmi dôležitý, pretože v práci strávime väčšinu nášho života. Ak máte sedavé zamestnanie neváhajte investovať do kvalitnej stoličky aj niekoľko tisíc korún. Zdravé sedenie šetrí chrbticu a posiluje svaly. Materiály z ktorých sú kancelárske stoličky, by mali byť ľahké, priedušné, aby ste sa pri práci nespotili. Kancelársky nábytok reprezentuje Vás, ale aj celú Vašu firmu. Pokiaľ chcete zaujať svojich klientov alebo naštvať konkurenciu, je nevyhnutné aby ste pri zariaďovaní kancelárie použili kvalitný nábytok. Pokiaľ sa necítite na výber nábytku, skúste požiadať o rady odborníkov a designérov. I v kancelárii je dôležité mať moderný nábytok a najdôležitejšie je, aby ste sa v kancelárii cítili príjemne.

Správne sedieť je umenie. Viacerí z nás sa nezamýšľajú nad tým ako sedia, alebo akú stoličku si kupujú. Tento problém ich začne zaujímať až vtedy, keď po prvýkrát navštívia svojho lekára pri bolesiach chrbta. Bohužiaľ vtedy už je neskoro. Vaše chrbtové platničky a stavce môžu byť natoľko zničené, že ani skúsený neurológ či ortopéd Vám nepomôže sa bolesti zbaviť. Predchádzajte teda problémom ešte predtým než sa objavia prvé bolesti. Venujte pár minút času prečítaním si našich rad a skúste vyskúšať pár gymnastických cvikov na zlepšenie stavu chrbticového svalstva. Pár minút denne Vás môže ochrániť pred dlhoročnými problémami a pred návštevami lekárov.

Kúpte si teda stoličku Vašich snov, v části Správna stolička nájdete príklad akoby mohla tá vaša luxusná a zdravá kancelárska stolička vyzerať.

 

 

Comments