Kancelársky stôlInšpirácia ako by mohol vyzerať aj Váš pracovný stôl

Pracovný stôl a hlavne dostatok pracovného miesta je dôležitou súčasťou kaťdej kancelárie. Býva prvou vecou ktorú si návštevník vo Vašej kancelárii všimne a preto výberu svojho stolu venujte dostatočnú pozornosť.

Pozrite sa napríklad na jednoduchý model kancelárskeho stola na obrázku. Má rozdelenú pracovnú časť určenú pre Vás a dve miesta pre Vaše návštevy.  Dá sa krásne využiť pre Vašu bežný pracovný deň, ideálne si môžete na ľavú rozšírenú časť umiestniť monitor. Výhodou je možnosť pozvať si návštevu a v kancelárii vybavenej týmto stolom môžete uskutočniť aj menšie firemné porady.

Farebná kombinácia a zladenie doplnkov zostáva vo Vašich rukách. Nezabúdajte na dostatok priestoru, aby Vaša kancelária nevyzerala stiesnenie a preto sa vyvarujte zbytočností a “haraburdí” ktoré by sa Vám mohli časom v kancelárii nahromadiť.

Dôležitý je aj výber materiálu. Kovový nábytok v kombinácii so sklom je moderný a populárny, ale nie každý sa v ňom cíti príjemne Na niekoho môže pôsobiť chladne, a preto doporučujeme starý ale overený materiál akým je drevo.

Comments